Prosinec 2014

Happy New Year 2015

31. prosince 2014 v 19:26 | Petra |  Photos
Silvestr je tu, a s ním přichází i oslava Nového roku 2015. Já patřím do tý skupinky lidí, kteří tuto oslavu stráví doma sledováním nejrůznějších seriálů, o půlnoci zapálí prskavky a odpálí ohňostroj. Možná je to i lepší, než v týhle zimě někam chodit. :) Nicméně jsem tímto článkem chtěla všem návštěvníkům toho blogu popřát Šťastný Nový Rok 2015, trochu zavzpomínat na jeden z nejlepších mých roků 2014, a zároveň chci moc poděkovat za milé komentáře a pravidelné návštěvy ♥ :)

Sleduje tu někdo Bethany Mota? ♥

Last December Days

30. prosince 2014 v 14:46 | Petra |  Random
Konečně napadlo trochu sněhu! Upřímně netušim, jestli se mám radovat nebo ne, ale na focení se sníh rozhodně hodí, a tak jsem vám sem několik mých fotek ve sněhu přidala. Ach joo, už aby bylo léto, ta zima venku je hrozná a depresivní.. Nicméně užijte si fotky :)
vážně chytrý jíst v tomhle počasí zmrzlinu, ale když ono je to tak dobrý♥


je zlatej♥


V těchto dnech neni snad nic lepšího, než si zapnout v televizi HIMYM nebo Dva a půl chlapa a přitom pojídat a popíjet tyhle dokonalosti. Později sem přidám i tipy na prázdninovou snídani.. :)

Outfits #1

28. prosince 2014 v 18:54 | Petra |  Outfits
Nový foťák fotí úžasně, a tak jsem se rozhodla nafotit moje outfity do nové rubriky OUTFITS. Pod fotkou máte vždycky napsáno, odkud věci jsou, a pokud budete mít nějaký dotaz, můžete se mě zeptat na asku nebo na instagramu. Pokud si chcete zobrazit outfity ve větší velikosti, stačí jen kliknout na otevřít odkaz na nové kartě. :)
1st outfit - tričko: New Yorker, legíny: H&M Divided
2nd outfit - tílko: H&M, kardigan/svetřík: Promod, sukně: H&M
3rd outfit - svetřík: H&M Divided, tílko: H&M, džíny: H&M Divided
4th outfit - tílko: Zara, kardigan/svetřík: H&M Divided, legíny: New Yorker

Který outfit se vám líbí nejvíc? Popřípadně který kousek vás zaujal? Piště do komentářů!! :)
Za inspiraci děkuji Adél.

My Christmas 2014

25. prosince 2014 v 14:45 | Petra |  Photos
Jak jsem psala v předešlém článku, konečně jsem se dočkala nové zrcadlovky, přesněji to je Canon EOS 600D, a fotí naprosto dokonale, takže se od teďka můžete těšit na úplně jiné a kvalitnější články ♥ Mám pro vás několik nových fotek z Vánoc - dárky, ozdoby, a podobně.. Všechny dárky jsem nefotila, navíc bych na to asi neměla nervy, protože nahrávat sem tak obrovské fotky je o nervy.. :D Každopádně mi napište do komentářů, co jste dostali vy, jsem zvědavá!! :)↑ tenhle tělový sprej Victoria's Secret rozhodně doporučuju, voní přímo andělsky krásně ♥má radost z dárků :D))

Merry Christmas

24. prosince 2014 v 12:04 | Petra |  Themes
Konečně tu máme dlouho očekávaný svátek - Vánoce! Doufam, že si dnešní den všichni užijete, a že dostanete pod stromeček, to co jste si přáli. Já už se konečně dneska dočkám nové zrcadlovky, takže se můžete připravit na spousty článků s fotkami v naprosto boží kvalitě.. Ale ještě dnes naposledy budete muset vydržet fotky focené zatím digitálním Olympusem.. :)takže KRÁSNÝ VÁNOCE, guys ♥♥♥