Outfits

Summer Outfit: Brown Handbag, Flower Shirt & New in

11. července 2015 v 21:10 | Petra
Heyy guys. Finally back w/ new article. And not after a month, haha! :D So today it was really nice weather out there, not cold, not warm, just perfect for taking some photos with my lovely friend. (i am really thankful for her, because she's an amazing photographer!!) We had so much fun and took lots of photos. I wanted to do an outfit article for so long but i didn't have photos, but now i have, so you can look at my outfit below this text. Hope you like it. Thanks for comments & reading. Means a lot. XoXo
________________________
Čauu lidi. Konečně jsem zpět s novým článkem a tentokrát ne po měsíci, haha! :D Dnes bylo venku vážně pěkně, ani zima, ani horko, prostě perfektní počasí na focení s mou úžasnou kamarádkou. (které jsem mimochodem moc vděčná, protože je úžasná fotografka!!) Byla to zábava a navíc jsme pořídily spoustu fotek. Chtěla jsem udělat outfit článek už delší dobu, ale neměla jsem fotky, ale teď už mám, takže se můžete podívat na můj dnešní outfit pod tímto textem.

Shirt: H&M
Cardigan: Orsay
Jeans: H&M
Handbag: LYDC
Shoes: Deichman

spring outfit

9. března 2015 v 12:59 | Petra

Omlouvám se za tak jednoduchý outfit, ale v tomto období zima/jaro je těžké vybrat něco ideálního :) mimochodem tento týden mám prázdniny, takže čekejte spoustu fotek a článků :)

bunda // pimkie
top // H&M Divided
legíny // New Yorker
boty // Converse

Black&White

29. ledna 2015 v 18:57 | Petra
Naprosto obyčejný a jednoduchý outfit, ale z té sukně mám hroznou radost a navíc jsem měla skvělou náladu na focení. Do příště to určitě zlepším, a vyfotím to spíš venku, ale dneska se mi moc nechtělo vzhledem k tý zimě, asi chápete.. enjoyy :)tričko // New Yorker
sukně // Tally Weijl

Outfits #1

28. prosince 2014 v 18:54 | Petra
Nový foťák fotí úžasně, a tak jsem se rozhodla nafotit moje outfity do nové rubriky OUTFITS. Pod fotkou máte vždycky napsáno, odkud věci jsou, a pokud budete mít nějaký dotaz, můžete se mě zeptat na asku nebo na instagramu. Pokud si chcete zobrazit outfity ve větší velikosti, stačí jen kliknout na otevřít odkaz na nové kartě. :)
1st outfit - tričko: New Yorker, legíny: H&M Divided
2nd outfit - tílko: H&M, kardigan/svetřík: Promod, sukně: H&M
3rd outfit - svetřík: H&M Divided, tílko: H&M, džíny: H&M Divided
4th outfit - tílko: Zara, kardigan/svetřík: H&M Divided, legíny: New Yorker

Který outfit se vám líbí nejvíc? Popřípadně který kousek vás zaujal? Piště do komentářů!! :)
Za inspiraci děkuji Adél.
 
 

Reklama