Photos

summer evening walks

31. srpna 2015 v 13:44 | Petra
Yesterday was really beautiful weather, especially in the evening, so I decided to go for a walk with my little dog and take some new summer photos (and one of the last..). I have to say, that I will really miss these amazing sunny, warm and happy days during the school time. But I already have a countdown to the next summer, haha :D (but I gotta say it really helps to think more positive, I had the countdown last year also, hah :D) Also, if you want to see more photos and daily, don't forget to follow me on Instagram, I really appreciate all of your likes, comments and follows and I will gladly look on your Instagram accounts!
Have a nice summer day everyone! Love youu, XoXo

___________________________________________

Včera bylo venku opravdu nádherné počasí, hlavně večer, takže jsem se rozhodla jít na procházku s mým malým pejskem a vyfotit několik letních fotek (a taky jedny z posledních.. bohužel:(). Musím říct, že mi budou opravdu chybět tyto slunečné, teplé a šťastné dny během školy. Ale už mám dokonce i odpočet do dalšího léta, haha :D (ale musím říct, že to pomáhá myslet víc pozitivně, měla jsem totiž odpočet i minulý rok, hah:D). Pokud chcete vidět víc fotek a to skoro denně, nezapomeňte mě sledovat na Instagramu (PETRASYKOROVAX), opravdu si moc vážím každých likes, komentářů a follows a ráda se podívám i na vaše Instagramy! :)
Mějte hezký letní den! XoXo

pokud máte nějaké otázky, tak se mě určitě zeptejte na asku
Summer article

4. července 2015 v 14:58 | Petra
Well, first of all i am sorry for not being so active last weeks, but i honestly didn't have that much ideas or new photos, so i just waited for a better while. But my summer break just started, so i have more time for photoshooting and now i got some new photos for you and i really hope you will like it :) Enjoy the pics!
btw ~ not every photo in this article is taken by my Canon camera, but from my phone, i am just saying, because the quality from my phone is not as good as in Canon camera, but it's also really good.
________________
Ze všeho nejdřív se chci omluvit, že jsem v posledních týdnech nebyla tak aktivní jako dřív, ale abych pravdu řekla neměla jsem moc nápadů ani žádné nové fotky, takže jsem čekala na vhodnější okamžik. Kažopádně s příchodem letních prázdnin mám o dost víc času na focení a tudíž pro vás mám nové fotky. Doufam, že se vám budou líbit. :)
btw ~ ne každá fotka v tomhle článku je vyfocená mým Canon foťákem, ale mým mobilem, jen to tak říkám, protože kvalita fotek z mého mobilu není tak dobrá jako v zrcadlovce, ale i tak si myslím, že je to docela dobrý :)

pardon, ale je to hrozně fotogenický :DSunny day

12. června 2015 v 21:17 | Petra
The sun is finally back, so I decided to go out w/ my friend and take some pics. The weather was really hot, but we didn't mind at all, because we had a great time together ♥ btw ~ i am gonna post an article about my outfit, so tune in and don't forget to check my blog. Enjoy the pics!
____________________
Sluníčko je konečně zpátky, takže jsme se s kamarádkou rozhodli jít ven fotit. Bylo opravdu teplo, ale nám to vůbec nevadilo, protože jsme si to fakt užili. Mimochodem chystám se udělat outfit článek, takže určitě nezapomeňte zkontrolovat můj blog. Užijte si fotky!
momentka:Dd


My Birthday

6. června 2015 v 19:56 | Petra
Je sice pravda, že narozeniny mám až za 3 dny, ale jelikož má být hnusně a já jsem hrozně moc chtěla slavit venku, oslavila jsem to už dneska. Měla jsem úplně výborný obrovský dort, ale nejvíc jsem si na něm zamilovala tu kytičku na vrcholu ^^ Samozřejmě jsem dostala i dárky, většina byla oblečení, ale o tom udělám článek možná až potom:) enjoyy
Engage 2015 + Meeting with Bethany Mota!!!

22. května 2015 v 17:40 | Petra
Vlastně ani nevím, co napsat, jsem pořád v naprostém šoku, protože jsem potkala BETHANY MOTA!!! Děkuju moc úžasnýmu týmu z Krásná.cz, který pořádal tuto úžasnou soutěž o setkání s Bethany! Hrozně jsem si ten den užila, byli jsme se společně s (asi) 100 dalšími účastnicemi i na konferenci, kde Bethany mluvila o sociálních sítích, její aktivitě tam a podobně. Potom nás odvedli do VIP salonku, kde jsme měli možnost se napít a dát si malé občerstvení (najdete ve fotkách) a pak konečně přišla Bethany!!! ♥ Přišla společně s jejím tatínkem, který nás pak jednotlivě s ní vyfotil našima mobilama (takže OMG, její tatínek držel v ruce můj mobil!! :D :D). Byla jsem mezi prvními, kdo se s Bethany vyfotil, a jsem za to strašně ráda! Hned jak jsem k ní přišla, zeptala jsem se jí, jestli jí můžu obejmout, a ona byla opravdu neskutečně milá (jako ve videích), potom jsem jí řekla, že jí strašně miluju, a dala jsem jí dárek, hned mi děkovala a usmívala se na mě! Potom jsme se vyfotily. Nebylo moc času na to si s Beth popovídat, ale to, co jsem chtěla jsem jí řekla. Taky jsem díky tomu potkala spoustu nových lidí, ale hlavně mojí nejoblíbenější blogerku Soňu (koukněte na její blog zde)! ♥
VIP SALONEK ↑
btw ~ Teri Blitzen nahrála moje setkání s Bethany, čímž mi udělala obrovskou radost, video níže (jsem tam od 6:40)

Naše setkání nahrál i Matt Navarra a zveřejnil ho na svém Vine a Twitter účtu, podívejte se:


Hanging with my friend in park

15. května 2015 v 21:07 | Petra
Some new pictures of me and my friend from today. It was sunny and just amazing weather, so we decided to go take photos to park. Here are some of them... :)

flowers photoshoot

4. dubna 2015 v 18:55 | Petra
top // H&M
sukně // Tally Weijl

Macaroons ♥

24. února 2015 v 20:54 | PetraVictoria's Secret pt. 1

18. ledna 2015 v 13:56 | Petra
Už jsem tu v minulých článcích zmiňovala, jak moc jsem si za poslední dobu oblíbila Victoria's Secret, a protože jsou všechny jejich výrobky tak skvěle 'fotogenické,' tak jsem se rozhodla sem několik fotek dát. :)

Some Self Portrait Photos

16. ledna 2015 v 22:35 | Petra
New Vans Handbag

9. ledna 2015 v 22:30 | Petra
Vlastně jsem vůbec nečekala, že nějakou kabelku dostanu, protože mám doma spoustu batůžků, kabelek, tašek a podobně, ale byla jsem příjemně překvapená, když mi ji mamka koupila k Vánocům a ještě víc mě potěšilo, že je od mé oblíbené značky Vans. :) Je docela 'fotogenická,' takže jsem pořídila několik fotek. Enjoy :)

Happy New Year 2015

31. prosince 2014 v 19:26 | Petra
Silvestr je tu, a s ním přichází i oslava Nového roku 2015. Já patřím do tý skupinky lidí, kteří tuto oslavu stráví doma sledováním nejrůznějších seriálů, o půlnoci zapálí prskavky a odpálí ohňostroj. Možná je to i lepší, než v týhle zimě někam chodit. :) Nicméně jsem tímto článkem chtěla všem návštěvníkům toho blogu popřát Šťastný Nový Rok 2015, trochu zavzpomínat na jeden z nejlepších mých roků 2014, a zároveň chci moc poděkovat za milé komentáře a pravidelné návštěvy ♥ :)

Sleduje tu někdo Bethany Mota? ♥
My Christmas 2014

25. prosince 2014 v 14:45 | Petra
Jak jsem psala v předešlém článku, konečně jsem se dočkala nové zrcadlovky, přesněji to je Canon EOS 600D, a fotí naprosto dokonale, takže se od teďka můžete těšit na úplně jiné a kvalitnější články ♥ Mám pro vás několik nových fotek z Vánoc - dárky, ozdoby, a podobně.. Všechny dárky jsem nefotila, navíc bych na to asi neměla nervy, protože nahrávat sem tak obrovské fotky je o nervy.. :D Každopádně mi napište do komentářů, co jste dostali vy, jsem zvědavá!! :)↑ tenhle tělový sprej Victoria's Secret rozhodně doporučuju, voní přímo andělsky krásně ♥má radost z dárků :D))
 
 

Reklama