Random

fall random

26. září 2015 v 20:28 | Petra
heyy guys! I didn't write any new article for so long, but to be completely honest, I didn't have any time for it.. and when I did, I was just SO tired, that I couldn't... as you know, autumn is here, so I have some random pics of my first days of autumn. I honestly hate autumn and winter, but whatever, I have to survive till spring/summer. :D enjoy the pics and I will be very thankful if you will leave a comment or something.. XoXo
just a simple outfit:
top: H&M
leggins: New Yorker
cardigan: Orsay


spring mood

21. února 2015 v 17:45 | Petra
Včera a dneska bylo krásný počasí, takže jsem se šla projít a udělala jsem i několik nových fotek. Sice toho k focení zatím moc není, protože skoro nic nekvete, ale tak toho bude snad hodně ještě v létě a na jaře :).. Jinak ve zbytku článku najdete random fotky z tohoto týdne... enjoyytyhle šaty (Tally Weijl) mi dneska padly do oka, sice na ně ještě není to správné počasí, ale v létě jsem je moc nenosila, takže už se nemůžu dočkat, až si je v létě zase obleču:)
konečně jsem se jich dočkala ♥


Valentine's day & weekend tips

15. února 2015 v 16:12 | Petra
Opět tu pro vás mám nové fotky z víkendu, jelikož přes víkend mám mnohem více času na focení a psaní článků:).. Asi určitě víte, že včera byl Valentýn, a tak jsem si udělala radost v podobě 'valentýnské' snídaně, jejíž snímky máte hned pod tímto textem.. :)


Upřímně nevím, jestli to rozdávali z toho důvodu, že byl Valentýn nebo jestli to tam mají už dýl, každopádně sleva se vždy hodí a rozhodně se chystám ji využít :)


Lazy Weekend

7. února 2015 v 19:47 | Petra
Ve foťáku se mi nahromadilo opět spoustu fotek, takže jsem se rozhodla sem nějaké dát. Upřímně teď nemám moc nápady na články, doufám, že mě brzo něco napadne.. :)
jeden z nejlepších filmů, co znám ♥


pořád jsem tu knížku nedočetla, já vím, je to hrozný, ale nějak na to teď nemám čas ani správnou náladu..


dneska bylo venku fakt úžasně ..:)


neberte tu fotku moc vážně, byl to pokus o selfie zrcadlovkou :D


asi vás zklamu, ale tohle není ze Starbucksu, nýbrž jen pokus :D sice domácí frappucino není takové jako to originální ze Starbucks nebo z McCafé, ale i tak to chutná skvěle :) .. můžu sem napsat i postup, jak na to..

Last days of holidays

3. ledna 2015 v 21:45 | Petra
Ráda bych udělala něco jako souhrn roku jako je na ostatních blozích, ale problém je, že některé mé fotky jsou absolutně nekvalitní, nicneříkající a až do dubna je to asi tak milion mých selfie, které by vám toho asi moc neřekli.. takže bohužel toho se ode mě nedočkáte, snad příští rok:) .. Nicméně se mi ve foťáku nahromadilo spoustu nových fotek, tak jsem se rozhodla je sem dát. Hrozně mě mrzí, že prázdniny končí, klidně bych si je prodloužila..


omlouvám se za tu kvalitu, ale ohňostroj se fotí vážně blbě...


vánoční cukroví mi bude vážně chybět..

Poslední dny trávím v posteli s čajem, seriálem Dva a půl chlapa a sladkostmi ♥ Upřímně, co jiného se dá v tomhle depresivním počasí dělat..


Last December Days

30. prosince 2014 v 14:46 | Petra
Konečně napadlo trochu sněhu! Upřímně netušim, jestli se mám radovat nebo ne, ale na focení se sníh rozhodně hodí, a tak jsem vám sem několik mých fotek ve sněhu přidala. Ach joo, už aby bylo léto, ta zima venku je hrozná a depresivní.. Nicméně užijte si fotky :)
vážně chytrý jíst v tomhle počasí zmrzlinu, ale když ono je to tak dobrý♥


je zlatej♥


V těchto dnech neni snad nic lepšího, než si zapnout v televizi HIMYM nebo Dva a půl chlapa a přitom pojídat a popíjet tyhle dokonalosti. Později sem přidám i tipy na prázdninovou snídani.. :)
 
 

Reklama